Dönmez halı ve koltuk yıkama temizlik hizmetleri - Antalya
Menü

HEMEN BİZİ ARAYIN 0532 585 53 27 Arayın!

page-banner

HİZMET DETAY

Halı yıkama

Halı yıkama

Halı Yıkama

1- Antalya'da Halı yıkama hizmetimiz

Antalya'da hizmet veren Dönmez halı yıkama firmamız tarafından halılarınız adresinizden alınarak uzman personelimiz ve teknolojik makinalarımızla temizlik işlemi yapılarak belirtilen sürede adresinize teslim edilmektedir.

TEMİZLİK İŞLEMİ PROSESİ: Halı yıkama fabrikamıza ulaşan halılarınız öncelikle genel kontrolleri yapılır ve türüne göre gruplandırılır (dokuma halı ,makina halısı, shaggy halı) talebiniz doğrultusunda tamir ve overlock işlemi gerekiyorsa yapılır. tozalma, yıkama, sıkma işlemlerinden sonra havalandırma ve kurutmaya sürecinden sonra son kontrolleri yapılarak paketlenerek adresinize yönlendirilir.

Temizlik ürünleri: Halıların temizliğinde era 111 halı şampuanı kullanılmaktadır. (Sulu sistem halı yıkama prosesi ile çalışan, halı yıkama işletmeleri için özel olarak üretilmiş; Dünyanın 1 numaralı Ağır Hizmet Profesyonel Halı Şampuanı )

firmamız hizmet kalitesi ilkeleri doğrultusunda halı temizleme işlemi garantisi vermektedir oluşabilecek talepleriniz doğrultusunda halılarınız tekrar işleme alınmaktadır.

hizmet bölgelerimiz: Antalya merkez,muratpaşa,konyaaltı,kepez,varsak

halı yıkama fiyatlarımız :halı yıkama fiyat listesi

Halı yıkama uygulamasını izlemek için Tıklayınız


 


ETİKETLER: halı yıkama , halı temizleme ,